Son Dakika
17 Aralık 2018 Pazartesi

Acun Ilıcalı’dan Erzurum Milletvekili Adayı Amcasına Destek

24 Ekim 2015 Cumartesi, 17:54


Acun Ilıcalı yapımcılığını üstlendiği aynı zamanda da jüri üyeliği yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programını 29 Ekim’de Erzurum’da yapacak. Acun Ilıcalı, AK Parti’den Erzurum milletvekili adayı olan Amcası Prof. Mustafa Ilıcalı’ya da destek olacak.

ÜCRETSİZ SERVİS KALDIRILACAK

Kazım Karabekir Spor Salonu’ndaki “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programı iki bölüm halinde yapılacak. İlk bölümü 15.00’da başlayacak program için Çat, Hınıs, İspir, Karayazı, Köprüköy, Oltu, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere ve Olur ilçelerinden ücretsiz servis kaldırılacak. Programın ikinci bölümü ise Saat 19.30’da başlayacak ve Yakutiye, Aziziye, Pasinler, Palandöken, Horasan, Aşkale ve Narman ilçelerinden ulaşım yine ücretsiz sağlanacak.

JÜRİ ÜYELERİ TAM KADRO ORADA OLACAK

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” için -Erzurum Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla- hazırlıklar sürerken, jüri üyelerinin de tam kadro Erzurum’da olacağı ifade edildi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın AK Parti’den 2. sıra adayı olan amcası Mustafa Ilıcalı’ya destek için bir süre Erzurum’da kalacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam