Son Dakika
17 Aralık 2018 Pazartesi

Deniz Akkaya 1 Kasım Genel Seçimleri İle İlgili Konuştu

21 Ekim 2015 Çarşamba, 11:48


Eski manken Deniz Akkaya 1 Kasım’daki genel seçimlerle ilgili “Çocuğumun geleceği için kim en sağlıklı alternatifi sunarsa ona oy vereceğim. Şu anda ideolojik olarak arkasında duracağım kimse yok.” açıklamasında bulundu.

“BENİM SAVAŞIM ÖZEL HAYATIMLA”

‘Arafta Sorular’ programına konuk olan Deniz Akkaya, özel hayatı ve yaklaşan seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Popüler kültürden kaçmadığını belirten eski manken, “Modellik ruhumu artık tatmin etmeyince bıraktım. Herkesin işinin er meydanı var. Benim savaşım hep özel hayatımın didiklenmesiyle geçiyor. Başka biri, özeliyle ilgili haber çıktığında darmadağın olur ama ben artık buna işimin götürüsü olarak bakıyorum” dedi.

“KALABALIKTA ÇOK YALNIZ BİR İNSANIM”

Belli zamanlarda Eyüp Sultan’a gidip sabah namazı kıldığını anlatan Akkaya, “Kalabalıkta çok yalnız bir insanım. Çevremdekiler tarafından ‘anlayamadıkları tip’ olarak addediliyorum” açıklamasını yaptı.

“KİM EN SAĞLIKLI ALTERNATİFİ SUNARSA…”

Eski manken 1 Kasım’daki genel seçimlerle ilgili ise şöyle konuştu: “Çocuğumun geleceği için kim en sağlıklı alternatifi sunarsa ona oy vereceğim. Şu anda ideolojik olarak arkasında duracağım kimse yok.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam