Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Deniz Ateş Bitnel’in Yönettiği Skandal Maçlar

23 Şubat 2016 Salı, 21:48


Pazar günü yapılan Galatasaray – Trabzonspor maçında oyundan daha çok geceye damgasını hakem Deniz Ateş Bitnel’in vurması ve almış olduğu kararlar ile spor haberleri gündemine oturmasının ardından, sadece bu maçta değil geçmişte ki maçlarında da kötü yönetimi ile eleştirilere maruz kaldığını Ajanshaber.com üzerinden öğrendik. Bu maçlar arasında 2013 yılında yönetmiş olduğu Karabükspor – Gençlerbirliği maçı, Balıkesir – Sivasspor maçı ve 2015 Eylül ayında yönetmiş olduğu Kasımpaşaspor – Fenerbahçe maçında da almış olduğu kararlar ile sıkça eleştiriler alan hakemlerin başında geliyor. Ajans Haber spor servisine açıklamalar yapan Bülent Yavuz’un, genç hakemin maçta kontrolünü kaybettiği ve bu nedenle teknik, taktik, idari anlamda kötü bir maç yönettiğini belirtti. Spor haberleri kısmında ayrıca Kuddisi Müftüoğlu’nun yapmış olduğu açıklamalarda da, hakemlerin genel olarak iyi olduğu ve Deniz Ateş Bintel’in yanlış almış olduğu kararlar ile ilgili yaptırım uygulayacaklarını açıklamıştır.

Tüm gündemi yakından takip etmemize olanak sunan Ajanshaber.com ile her anlamda gündemi yakından takip edebilirsiniz. Gündemi yakından takip ederek, siyaset, ekonomi, bilim, teknoloji, sağlık ve spor haberleri okuyabileceğiniz site sayesinde, artık tüm futbol takımlarının haberleri ve özel araştırmalarını da site üzerinden öğrenebilirsiniz. Gelişmelerin tamamını yakından takip etmenizin mümkün olduğu site ile istediğiniz gibi güncel gelişmelerin tamamına ulaşabileceğiniz için, tamamen haberler olarak haber okumaya sizde başlayabilirsiniz.

Cesur habercilik ilkeleri ile yayın yapan ve ulusal ile yerel haberler ile birlikte, ayrıca Avrupa, Amerika ve Orta Doğuda ki tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebileceğiniz site ile sizde artık gündemden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden de günün önemli başlıklarına ulaşmanızı sağlayan haber sitesi ile gündemde ki gelişmeleri hızlı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

En Güncel Haber Sitesi

Güçlü editör kadrosu ile 7/24 yayın yapan ve yapmış oldukları haberler ile gündemi en hızlı şekilde öğrenmenizi sağlayan site üzerinden, sizde artık haberler okuyabilecek ve gelişmelere hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bunun için hemen siteye girerek, en güncel olaylardan anında haberler okuyabilir ve her daim siteyi takip ederek, yaşanan gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam