Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

En İyi Google Play Anket Uygulamaları

24 Kasım 2015 Salı, 19:58


Bir çok anket uygulamasını denememiz ile birlikte, sizler için her zaman işinize yarayacak olan ve en önemlisi anketlerinize binlerce kişinin katılmasını sağlayacak Phokis uygulamasını önerebiliriz. Anketlerin artık dünyanın bir gerçeği olması ile birlikte, bir çok kişisel fikirlerimize destekler bulmak ve tabi ki kurumsal olarak da anketler hazırlayarak, binlerce kişinin katılım göstermesini sağlamak mümkün olabilmektedir. Örneğin seçim anketleri ile sokakta bile karşılaşırken, bir çok teknoloji sitesinde ve şirketlerinde, “hangi marka cep telefonlarını tercih ediyorsunuz ?” gibi soruları görebiliyoruz. Her hafta derbi için, haber sitelerinin “kim kazanır ?” anketleri de bunlara verilecek örnekler arasında yer almakla birlikte, kaliteli sitelerin “sitemizi nasıl buldunuz ?” gibi, tasarım değişikliklerinde anketler hazırladıklarını da görebiliyoruz. Kısacası anketler insanların fikirlerine ulaşmanın en kolay yolu olması nedeni ile bugün mobil anket uygulamaları da hayatımızda büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü satın almak istediğimiz bir ürünün “kaç para ederi var ?” sorumuza bile cevap bulabileceğimiz için, sizde anket hazırlamak ve insanların fikirlerine ulaşmak istiyorsanız eğer, Phokis anket uygulaması ile istediğinizi elde edebileceğinizi söyleyebiliriz.

cep telefonu anket uygulamaları

Ücretsiz Anketler İle Gününü Geçir

Ücretsiz olması nedeni ile bir çok zaman sorulan sorular ve cevaplarının ilginç ve komik olması nedeni ile, eğlence için de uygulamanın çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde sizde eğlenceli anketler hazırlayarak, uygulamayı kullananların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Phokis uygulamasından bahsetmek gerekirse eğer, şuana kadar eşi ve benzerinin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü dünya genelinde mobil anket oluşturmak, seçenekleri belirlerken en az iki seçenek ve en fazla dört seçenek ile alacağımız fikirlerin belirli bir kalıpta olmasını sağlamak, takip etmek ve takipçi kazanmak uygulama ile mümkün olmaktadır.

mobil anket

Anketini Resimli Hazırla !

Phokis ayrıca açılmış olan anketleri belirli özelliklere göre listelemektedir. Örneğin gizli anketlere sadece takipçileriniz ulaşabileceği gibi, express seçeneği ile hazırlanmış olan ankete ise dünya genelinden katılım olmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde cep telefonu anketi uygulamaları arasında en iyisinin Phokis olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

phokis anket uygulaması

Phokis Uygulama Adresi

Phokis anket uygulamasının telefonlarınıza indirmek için, https://itunes.apple.com/us/app/id1004736908 veya https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nearliner.phokis linklerinden size uygun olanı tıklamanız yeterli olacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam