Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

En Ünlü Michael Kors Saatleri Moda Saat Mağazasında

Erkek ve bayanlar için farklı olarak tasarlanan saatler mağazalarda yerini almıştır. İnsanların kullanım alanlarının yanı sıra tarzlarını da yansıtan Bulova saatler son zamanlarda en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

20 Şubat 2016 Cumartesi, 18:52


Farklı tasarım ve renkleri ile karşımıza çıkan Michael Kors saat bay ve bayan kategorileri ile karşımıza çıkmaktadır. Günümüz teknolojisini içinde barındıran saatler kollarımızı süslemeye devam etmektedir. Zaman kavramını kolayca öğrenmemizi sağlayan saatler, aksesuarlar olarak hayatımız da yerini almaktadır. 30m, 50m ve 100m su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu saat modellerinde ayrıca takvim ve kronometre modelleri bulunmaktadır. Farklı fiyat avantajları ile karşımıza çıkan saatler insanların bütçelerine hitap etmektedir. Kasa rengi olarak genellikle altın, sarı ve bicolour rengini tercih eden marka çelik ve plastik kordon ile karşımıza çıkmaktadır. Kordon renklerine göz attığımız da ise kahverengi, sarı ve bicolour renklerini en çok göze çarpan renkler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkek ve bayanlar için farklı olarak tasarlanan saatler mağazalarda yerini almıştır. İnsanların kullanım alanlarının yanı sıra tarzlarını da yansıtan Bulova saatler son zamanlarda en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Genel olarak analog çalışma imkânına sahip olan saatler insanların beğenisine sunulmuştur. Takvim ve kronometre özellikleri bir arada bulunduran saatler, 43mm ve 45 mm kasa çapı ile karşımıza çıkmaktadır. Saatlerin cam tiplerine bakıldığında bizleri genel olarak mineral cam karşılamaktadır. Çelik kasa malzemesine sahip olan saatler oldukça dayanıklı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Saatin çalışma imkanına bakıldığında pilli saat modellerini görebilmek mümkündür. Pille çalışan saatler belli bir ömre sahiptir. Bu yüzden bir süre sonra pillerin bittiği ve değiştirilmesi gerekir.

Son zamanlarda insanların en çok tercih ettiği markalar arasında bulunan Guess klasik ve spor modellerle karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak analog çalışma şekline sahip olan saatler farklı tasarımlarla insanların beğenisini kazanmıştır. Guess saatlerin tasarımları farklı olduğu gibi özellikleri de farklıdır. Örneğin bazı bayan saatlerinde su geçirmezlik ve takvim özellikleri bir arada bulunmaktadır. Su geçirmezlik özelliğine bakıldığında 50 m olduğu görülür. Saatlerin kasa rengine bakıldığında bizleri en çok gri ve siyah renklerini sıklıkla görmekteyiz. Bayanların klasik saatlerine bakıldığında taşlı modeller dikkatleri üstüne çekmektedir. Kasa çaplarına bakıldığında ise bizleri farklı çaplar karşılamaktadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam