Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

İşte 2016 Tesettür Giyim Modası

06 Ocak 2016 Çarşamba, 12:10


2016 yılı tesettür modası her yıl olduğu gibi birçok yenilikle bizlere merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni sezon tesettür abiyeler, ceketler, elbiseler ve farklı eşarp modelleriyle oluşturulacak kombinler 2016 yılında tesettür modasına yön vereceğe benziyor.

2016 Tesettür Giyimde Hangi Renkler Moda?

2016 tesettür giyimde sarı tonları, toprak renkleri, çiçekleri ve çiçek renklerini taşıyan kombinleri görebiliriz.

Giyim sektöründe genelde kış aylarında koyu renklerin kombinleri tercih edilirken bahar aylarında çiçekli desenler ve yaz aylarında sıcak renkler ve açık renkli kombinler tercih ediliyor. Tesettür giyim modasında da 2016 yılında bu izlere sık sık rastlayacağız.

2016 Tesettür Giyim; hem yaz hem de kış aylarında hayvan baskılı mont, kaban ve pardesü modasından, siyah-beyaz grafikler ve desenler taşıyan kombinlerden, kruvaze ceketlerden, kadife kıyafet modasından ve patchwork elbise, karpuz tarzı elbise trendlerinden etkileneceğe benziyor.

Tesettür giyim’de modayı kış aylarında pardesü ve kabanlardan, yaz aylarında ferah elbise kombinlerinden ve yaz – kış eşarp modellerinden takip edebileceğiz. 2016 Tesettür Abiye Modelleri ise özel gün ve gecelerde tesettür modasını yansıtacak.

Tesettür giyim ve sokak modası…

Son zamanlarda oldukça popüler olan sokak modası da, bu yıl tesettür giyim modası üzerinde etkilerine rastlayabileceğimiz bir moda rüzgarı.. Bakalım bu yıl sokak modası rüzgarı tesettür giyim modasını hangi ölçüde etkilecek?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam