Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Kış Alışverişleriniz Tesettür Fırsat ile Artık Daha Kolay!

Tesettür Fırsat sayesinde artık pardesü, ferace ve daha pek çok kış ihtiyacınızı hızlıca satın alabilirsiniz.

21 Kasım 2015 Cumartesi, 23:08


Kışın yaklaşmasıyla birlikte, gardobumuzda baskın bir şekilde bulunan ve sık sık kullandığımız kıyafet modellerini değiştirmenin vaktinin geldiğini de görmekteyiz. Önceden kullandığımız ve yaz, sonbahar dönemlerine uygun bir şekilde giyebildiğimiz görece ince kıyafetler, yerini daha kalın, daha korunaklı ve üşümemizi, hasta olmamızı engelleyecek olanlara bırakmakta.

Durum böyleyken, bunu bir fırsata çevirmek ve yeni alacağımız kıyafetleri bizi daha iyi yansıtan, modaya daha uygun ve elbette ki giydiğimizde içerisinde kendimizi hem daha güvende, hem de daha sıcak hissedeceğimiz alternatiflere şöyle bir göz atmak en iyisi gibi görünüyor. Eğer bu durumda tercih edeceğiniz kıyafetler tesettür ürünleriyse, sizlere bu konuda bir site önerisinde bulunmak istiyoruz: Tesettür Fırsat.

Tesettür Fırsat içerisinde, sizlerin beğenisine sunulmuş olan yüzlerce kıyafet seçeneği, farklı kategoriler içerisinde onları satın alacak olan kişileri beklemekte. Gerek ferace modelleri, gerekse de farklı başörtüsü seçenekleri, siteden alışveriş yaparak kapınıza kadar getirebileceğiniz ürünler arasında başı çekmekte.

Sitedeki kategoriler elbette ki sadece ferace ve başörtüsü gibi ürünlerden ibaret sanılmamalı. Aynı zamanda kaban, manto ve abiye gibi farklı ürün modellerinde sizlere sunmuş olduğu seçeneklerle de takdiri hak etmeyi başaran Tesettür Fırsat, zaman zaman yaptığı indirimleri ve kampanyalarıyla da müşterilerini sevindiriyor. Örneğin ilk kez üye olan müşterilerine daha hiçbir alışveriş yapmadan, koşulsuz şartsız 15 tl’lik bir indirim çeki veren site, sonrasında yapılacak olan alışverişler esnasında ise satın aldığınız ikinci ürüne %20 indirim yaparak bu konudaki kampanyaların ve fırsatların devamının geleceğini de kanıtlıyor.

Özellikle de kış aylarının gelip çattığı şu günlerde, kap ve pardesü ihtiyaçlarınız varsa, bunları daha fazla bekletmeyin. Tesettür Fırsat, indirimleri, geniş model seçenekleri ve daha pek çok avatajı ile, sizleri sitesine bekliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam