Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Kıvanç Tatlıtuğ’un Doğum Gününe Yasemin Özilhan Damga Vurdu

29 Ekim 2015 Perşembe, 23:10


Kıvanç Tatlıtuğ, geçen gece 32’nci yaşını kutladı. Sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği partide oyuncuyu, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yaşını Asmalımescit’teki bir mekânda kutladı. Sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği doğum günü partisi için mekân tamamen kapatıldı. Partiye aralarında Zeynep Beşerler-Emir İçgören, Yasemin-İzzet Özilhan, Sedef Avcı-Kuvanç Kasavalı, Barış Falay, Rıza Kocaoğlu, Mehmet Erdem, Berk Erçer ve Tanem Sivar’ın bulunduğu ünlü isimler katıldı.

yasemin-ozilhan-kivanc-in-dogum-gunu-partisine-7825353_2215_m

UĞURLU RAKAMI 8

Gecenin en ilginç ayrıntısı ise doğum günü pastasının ‘8’ şeklinde olmasıydı. “Ezel” dizisinde “8” karakteriyle izleyici karşısına çıkan Tatlıtuğ’un aynı zamanda uğurlu rakamı “8” olduğundan dolayı pasta da bu şekilde tasarlandı. Saatler 00:00 olduğunda pastasını üfleyen ünlü oyuncuyu ilk tebrik eden Başak Dizer oldu.

YASEMİN ÖZİLHAN MİNİ ELBİSESİYLE

Yasemin Özilhan, derin yırtmaçlı mini elbisesiyle partinin en dikkat çekici isimlerinden oldu.

yasemin-ozilhan-kivanc-in-dogum-gunu-partisine-7825353_5913_myasemin-ozilhan-kivanc-in-dogum-gunu-partisine-7825353_8200_m

HAKİM BEY ŞARKISINI SÖYLEDİ

Pastasını üfledikten sonra mikrofonu eline alan Tatlıtuğ, Mehmet Erdem’le birlikte “Hakim Bey” şarkısını söyledi. Gecede Barış Falay da bir şarkı söyledi. Parti sonu mekandan sevgilisi Başak Dizer ve arkadaşlarıyla VIP minibüsüyle binerek ayrılan Tatlıtuğ, geceye Osmanbey’deki Aztek adlı mekanda devam etti. Mekan girişinde soruları yanıtlayan Tatlıtuğ, “doğum gününüz nasıl geçti” sorusuna “Eyvallah çok iyi geçti. Çok keyifliyli. Bütün dostlarım yanımdaydı, hepsine kucak dolu sevgiler” diye yanıtladı.

yasemin-ozilhan-kivanc-in-dogum-gunu-partisine-7825353_3073_m

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam