Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Monica Bellucci Menepoza Gireceği İçin Şanslı Hissediyor!

25 Ekim 2015 Pazar, 15:18


Bu aralar rol aldığı yeni James Bond filmi Spectre ile gündemde olan, sinemanın “her dem güzel” yıldızlarından Monica Bellucci,  İngiliz Daily Mail gazetesine konuştu. Bellucci, bugüne kadar Bond filmlerinin ‘esas kız’ mertebesine ulaşan en yaşlı oyuncusu.
monica-bellucci-menepoza-girmeyi-heyecanla-7811949_9370_mOLGUNLUK ÇAĞINDAKİ KADIN OYUNCULAR İÇİN ÖRNEK OLDU

Bir süre önce yollarını ayırdığı Fransız aktör Vincent Cassel ile evliliğinden; biri 11 diğeri 5 yaşında iki kız çocuğu sahibi olan Monica Bellucci, bu filmde rol almasının kadın oyuncular için yeni bir yol açtığını söyledi.

Güzel oyuncu “Daha önce bu yaşta bir kadının Bond karakterini baştan çıkardığını hiç görmemiştik. Belki şimdi olgunluk çağındaki kadın oyuncular için bir şeyler değişir” dedi.

Monica Bellucci, yönetmen Sam Mendes’in, filmde canlandırdığı Lucia Sciarra karakterinin yaşlı, depresif, umutsuz ve yalnız görünmesini istediğini de belirterek “Mendes, tüm bu duyguların; umutsuzluk, acı ve yalnızlığın Lucia karakterinin yani filmde benim yüzümde görünmesini istedi. Bu yüzden buna uygun bir makyaj yapıldı. Lucia’nın gerçekten 50’yi yaşlarında görünmesi için bu gerekliydi” diye konuştu.

“MENOPOZA GİRMEYİ HEYECANLA BEKLİYORUM”

“Menopoza girmeyi heyecanla bekliyorum” diyen Bellucci “Yakında benim de başıma gelecek bir durum bu. Evet, bünyeniz belki biraz çılgınlaşabilir bu süretçe. Ama birkaç ay ya da bir yıl sonra her şey yeniden yoluna girer. Bu yaşamın doğal bir süreci ve bu yüzden gergin değilim” diye konuştu.

ESTETİĞE KARŞI DEĞİL

Monica Bellucci yaşlanma sürecinde kadınların kendilerini ilyi hissetmek için estetik müdahaleye başvurmasını da doğal karşılıyor. Güzel oyuncu “Herkes ihtiyacı olanı ister. Eğer estetik operasyon istiyorsanız neden olmasın” dedi.monica-bellucci-menepoza-girmeyi-heyecanla-7811949_9586_m

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam