Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Tarkan Operasyon Geçirdi

01 Ekim 2015 Perşembe, 16:51


‘Konka’ rahatsızlığı olan Megastar Tarkan Etiler’deki bir hastanede gizlice ameliyat oldu. Operasyon yaklaşık 15 dakika sürdü. Tarkan hastaneye farklı bir isimle kayıt olarak operasyonu gizli tutmak istedi.
29 Ekim’de Monte Carlo’da sahneye çıkacak olan Tarkan, geçtiğimiz haftalarda Etiler’deki bir hastanede gizlice ameliyat oldu. Megastar, burun içindeki etlerin değişik sebeplerle şişmesi sonucu ortaya çıkan Konka rahatsızlığı nedeniyle lazerle operasyon geçirdi. Tarkan, nefes alma problemine böylelikle çözüm buldu.

FARKLI BİR İSİMLE KAYIT YAPTIRMIŞ

Ameliyat sırasında şarkıcının yanında bir de ses telleri uzmanı doktoru da hazır bulundu. Megastar’ın, hastaneye farklı bir isimle kayıt yaptırdığı iddia edildi. Radyofrekans tekniğiyle yapılan ve 15 dakika süren ameliyatın ardından Tarkan’ın, hastanede iki saat kaldıktan sonra evine gittiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ciddi bir operasyon olmadığı için Megastar’ın konser programında herhangi bir değişim olmadı.

KONKA NEDİR?

Konka, burun içindeki etlerin değişik nedenlerle şişmesi sonucu ortaya çıkan bir sorundur. Genelde enfeksiyon ve alerjiye bağlı olarak gelişir. Nefes alamama ve burunda tıkanıklık olarak kendini belli eder. Konka ameliyatı, radyofrekans tekniğiyle yapılır. Çok uzun sürmeyen ameliyatın iyileşme süreci de oldukça hızlıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam