Son Dakika
17 Aralık 2018 Pazartesi

Tuğçe Karabacak, evin balkonundan içeri giremezdim

“Hayalet Dayı”nın oyuncularından Tuğçe Karabacak, film için ailesinden oldukça zor izin almış. Küçüklüğünde hayaletlerden korkan Karabacak, karanlıktan korkan biriyildim, evin balkonundan içeri giremezdim diyor.

08 Nisan 2015 Çarşamba, 19:32


Hayalet Dayı’nın kızı olarakkarşımıza çıkan Tuğçe Karabacak, film için annesini ikna etme konusunda bir hayli zorluk yaşadığını söylüyor. Seneryoyu ilk okuduğunda kahkahalara boğulduğunu, daha sonra Ali Yorgancıoğlu ve yapımcı Ömer Alabora ile bir araya geldiğini bu kadroda olmayı çok istediğini belirtiyor. benim çocukluğumda bir masal dünyam vardı.

Büyüdüm ama bu masal dünyamdan bir şey kaybetmedim diyen Karabacak, Küçükken hep bir cadı kovalardı beni evin balkonundan içeri giremezdim karanlıktan korkardım diyor. o yüzden annemden hayalet filminde oynamak için izni zor kopardım diyor. Ben Şanslı biriyim benim halyalime yakın bir karakterde oynadım. ‘Uçurum’da babası tarafından satılmış bir hayat kadınını oynarken, ‘Kurt Seyit ve Şura’da Çarlık Rusyası zamanında zeka geriliği olan bir Rus kızını canlandırdım. Bu tür farklı karakterler ve iyi projeler benim işimi daha keyifle, zevkle yapmam demekti. ‘Çıplak Gerçek’ ilk projemdi ve bence çok şanslıydım, çünkü daha ilk projemde Ümit Ünal ve ekibi ile çalışıp, harika bir oyuncu kadrosuyla oynama fırsatı yakaladım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam