Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Türk Garsona 2 Bin TL Bahşiş!

25 Ekim 2015 Pazar, 16:28


Ege tatilini Marmaris kıyılarında, mega yatı Eclipse’le sürdüren Rus milyarder Roman Abramoviç, bisiklet turu için geldiği iskelede teknenin halatını tutan garsona 2 bin lira bahşiş verdi.

rus-agasi-abramovic-turk-garsonu-bahsise-7805750_5070_m25 BİN DOLARLIK BİSİKLETİYLE TUR ATTI

İngiltere’nin dev futbol kulüplerinden Chelsea’nin sahibi Abramoviç, lüks yatıyla mavi tura çıktığı Ege kıyılarında tatilini sürdürüyor. İş adamının 165 metre uzunluğundaki yatı “Eclipse’, Marmaris’in Hisarönü Körfezi’ndeki beş yıldızlı bir otelin karşısına 2 gün önce demir atmıştı. Ailesiyle birlikte tatil yapan Rus milyarder 25 bin dolarlık bisikleti ile dün Selimiye’de tur attı.

TEKNENİN İPİNİ BAĞLAYAN GARSONA 2 BİN TL BAHŞİŞ

Tekneyle 10 koruma eşliğinde yattan ayrılan Abromoviç, Turgut Selimiye kara yolu üzerindeki bir restoranın iskelesine yanaştı. Rus milyarder, teknenin halatını bağlayan garson Selçuk Günay’a 2 bin lira bahşiş verdi. Daha sonra Turgut ve Orhaniye’yi bisikletle gezen Abromoviç tekneyle lüks yatına geri döndü.

rus-agasi-abramovic-turk-garsonu-bahsise-7805750_3116_m“ÇİFTE MAAŞ GİBİ OLDU”

Roman Abromoviç’ten 2 bin lira bahşiş alan Selçuk Günay, “Tekne iskeleye yanaştığında Abramoviç olduğunu anlayamadım. Geçen yıl da bisikletle Selimiye’ye giderken restoranımıza uğramıştı. İskeleye ayak basınca Abramoviç olduğunu anladım. Dönüşte korumaları elime 2 bin lira para tutuşturdu. Çok mütevazi bir insan. Bahşiş yaklaşan maaş günüme denk geldiğinden çifte maaş almış gibi oldum. Giderken teknede kendisine teşekkür ettim ve seneye yine beklediğimizi söyledim.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam