Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Yılbaşı Geliyor Hediye Sezonu Açılıyor!

30 Kasım 2015 Pazartesi, 18:51


Hediye sezonunun yeniden geldiğini düşünenler var. aslında yıl içerisinde farklı günlerle beraber birkaç kez bu sezon açılıyor. Sezon diye hitap eden kişilerin kim olduklarını az çok anlamışsınızdır. Erkekler genelde işe sezon gözüyle bakarlar. Yine gidecek paralar, yine başkaları kazanacak mantığı var. Sanki kendi sevgilisine değil de, başkasının sevgilisine hediye alıyormuş gibi bir acı yaşayan kişiler söz konusu. Ama genelleme yapmak doğru değil elbette bu şekilde düşünmeyen birçok erkek var. ama en azından her erkeğin belli bir dönemde bu tür şeyler düşündüğünü söylemek gerekir. Her neyse, konumuza dönecek olursak, yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır konusunu işleyeceğiniz. Bazı erkelerin bu konuda çok zorlandıklarını söylemek mümkün. en azından onlara yol göstererek, bir faydamız dokunsun diyoruz.

Başlıyoruz…

Erkeklerin kesinlikle dikkat etmesi gereken noktalar var. Özellikle hediyenin bütçesi konusunda. Çünkü her erkek en iyi hediyenin aynı zamanda en pahalı hediye alacağı kanaati içerisinde hareket ederek, kendi bütçesini aşan hediyeler alıyor ve böylece sevgilisini sevindirdiğini zannediyor. Halbuki karşı tarafa ne alırsan al, yine sevinmek durumunda kalacak. Çünkü hediyenin taşımış olduğu anlam onun şeklinden öne geçiyor. İşte has kuralımız bu. Anlamlı ve güzel bir hediye almak. Ama pahalı hediyelerden kesinlikle uzak durmak. Bütçenize bu konuda belirleyerek hediye alma işlemine başlayabilirsiniz.

Sunumu güzel yapın…

Yılbaşı sepetleri almış olsanız bile güzel bir sunumla kadınları etkilemeyi başarabilirsiniz. Şimdi sunum nereden çıktı demeyin. Önünüze konulan yemeğin bile bir şekli ve sunumu var. buna restoranlarda dikkat edilmemiş olsa, kimse o yemeği iştahlıca yemez. Hediyede böyledir. İştahlıca kabul edilmesi için mükemmel bir sunum eşliğinde sevgilinize sunmanız gerekir. Sunum konusunu da kendiniz ayarlayın. Sahilde yürürken denizden çıkan birisini hediyeyi getirir, ya da zembille gökten iner bunu kendiniz belirlemeniz gerekecek.

Hediye içerisine de güzel sözler veya şiirler eklemeniz gerekir böylece daha mükemmel bir hediye sunmuş olacaksınız. Karşıdakini etkilemek bu kadar kolayken neden erkeklerin illa da pahalı hediye alma gibi bir durumları oluyor anlamıyorum. Para harcamayı çok seven kişilerseniz, paranız var demektir. Sözümüz parası olanlara değil tabi ki…

Daha sade ve ucuz bir yılbaşı hediyesi alarak, sevgilisini sevindirmek isteyenlere son kez, sunuma odaklanmaları gerektiğini hatırlatalım. Arkadaşlarınızla beyin fırtınası yapın ve nasıl bir sunumla hediye vereceğinizi kararlaştırın.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam